SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 3 BANESA NE GJILAN (kodi; 597/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
11960 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje 3 banesa , te cilat gjenden ne Gjilan (te Istigbal)
Banesat jan me nga 119.60 m2 secila, dhe kan kete renditje;

Sallon –kuzhine , 3 dhoma te gjumit , banjo , wc ,shpajz dhe terase.
Cmimi sipas marrveshjes.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »