SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 banesa ne Gjilan (kodi; 598 /18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
21825 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi
ID e produktit :
197721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje 2 banesa te cilat gjenden ne Gjilan (tek istigbal)
Banesat jane njera ne katin e 7-te , kurse tjetra perdhese. Secila nga keto ka nga 218.25 m2.
Renditja;
Sallon-kuzhine , 3 dhoma te gjumit (njera dhoma ka banjon e vet),Banjo , wc, shpajz + 1 teras te madhe me kuzhine verore.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »