SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
-SHITEN 3 BANESA NE GJILAN (KODI ; 599/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjjensioni Jeti shpk ka ne shitje 3 banesa te cilat gjenden ne Gjilan tek istigbal.
Banesat jan ne katin e 1, 2 dhe te 3-te.
Secila nga keto kan nga 93 m2.
Renditja;

Sallon-kuzhine , 2 dhoma te gjumit , banjo , wc, shpajz dhe terase.
Cmimi sipas marrveshjes.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »