SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET LOKALI ME QERA NE GJILAN (KODI 600/18)
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
197723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti shpk jep me qera nje lokal I cili gjendet ne Gjilan (Rr. Esat Berisha)
Lokali eshte ne katin e 2-te , dhe ka 300 m2.
Gjithashtu lokali posedon parking nentoksore per 5 vetura , 2 wc , hymje ne vete , uje , rryme .
Cmimi per kete lokal eshte 700 euro muaji.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »