SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trolli 5,23Ari 7500Euro
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
Madhësia :
523 m²
ID e produktit :
197766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trolli prej 5,23ari

Me dokumentacion të rregullt dhe me gjith infrastrukturen e nevojshme per banim.

Trolli eshte mbrapa shitores Gjini, per ma shum informacion telefono.

Bëjm ndrrim me banes ne Prishtin

Qmimi: 7500Euro per ari.

Mobil: 049 757 782 Arben
Informata rreth publikuesit
Arben
Halmstad, Sweden
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »