SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET banesa me 90.29m2 në kompleksin Riera Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
197774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për SHITJE banesa me 90.29m2 në kompleksin Riera Prishtinë

Të dhënat mbi pronën:
• 90.29m2
• 1 Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma Gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon
Banesa ndodhet në kuadër të kompleksit "Riera" me pamje nga Spitali Amerikan, në lagjen Kalabria Prishtinë

Kompleksi është në fazën e punimeve ku finalizimi i saj pritet të bëhet në Mars të vitit 2019!
Ofertat tona mund ti shikoni edhe në webfaqen tone: hymeri-kleemann.com/banesa-ne-shitje-prishtine-hymeri-kleemann/ 

Për më shumë informata rreth banesës mund të kontaktoni këtu:

Kontakt: 049 | 190 699
Email: k.mehija@hymeri-kleemann.com
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Prishtinë
049 190 699
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »