SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera 35m2 në Rr.Deshmoret e Marecit( te vorret e Jaudive) afer Rr. Isa Kastrati
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
197792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera 35m2 në Rr.Deshmoret e Marecit( te vorret e Jaudive) afer Rr. Isa Kastrati
Lokali është në gjendje shum të mir dhe i pershtatshem per shum lloj veprimtari
Lokali gjendet ne një rrug të qarkullushme dhe ka vend per parking

Cmimi 100 euro
Code 10209
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »