SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qira ne Ulpiane ZQ187
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
197794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra gjenden ne Ulpiane ne objektin Beni-Dona ne katin e I. Zyra ka siperfaqe prej 34m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 300euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »