SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Mati 1 (Alko Group) 400 €
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes (Panthouse) me qira ne Mati 1 Kompleksi Alko Group.
Banesa ka 200 m2 dhe posedon:
-3 dhoma gjumi
-Sallon,Kuzhine
-Banjo/WC.
Banesa eshte e re e pamobiluar (Kuzhina e montuar).
Nese mobilohet banesa pagesa behet per 1 vjet me çmim 450 €.
Kati VII.

Çmimi: 400 €/muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »