SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Dukagjini Residence Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
ID e produktit :
197796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në kompleksin Dukagjini Residence Prishtinë.
Të dhënat rreth banesës:

93.92m²│Sallon│Kuzhinë│2 Dhoma gjumi│2 Banjo│

Banesa ndodhet në katin e 11 në kuadër të kompleksit Dukagjini Residence.
Objekti karakterizohet me arkitekture moderne, ndërtim shumë cilësor, 4 ashensorë dhe hyrje e kontrolluar!
Banesa është në fazën e punimeve ku finalizimi i saj pritet të bëhet në Qershor të vitit 2019!
Ofertat tona mund ti shikoni edhe në webfaqen tone: hymeri-kleemann.com/banesa-ne-shitje-prishtine-hymeri-kleemann/ 

Për më shumë informata rreth banesës mund të kontaktoni këtu:

Kontakt: 049/ 190 699
Email: k.mehija@hymeri-kleemann.com
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Prishtinë
049 190 699
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »