SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje SH278
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
197798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne rrugen Skender Anamali e shtrire ne nje hapsire prej 4ari. Shtepia ka siperfaqe prej 250m2 dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, dhe podrum. Shtepia shitet me cmim prej 140.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »