SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Qender te Kafet e Vogla 200 €
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
197802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (Garsonjere) me qira ne Qender te Kafet e Vogla.
Banesa ka 34 m2 dhe ka këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhine e ndame
-Koridor,banjo.
E mobiluar.
Kati II.

Çmimi : 200 €/muaj (me depozit).

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »