SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyqan me qira DQ 091
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
197803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dyqani gjendet ne Bregun e diellit ne objektin Ontexi-mont. Dyqani ka siperfaqe prej 40m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 300euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »