SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet Banesa me Qera në Dardani, mbi pllato.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
197809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet Banesa me Qera në Dardani, mbi pllato.

Informacione:
• Kati 10,
• 65m2,
• Dhomë Gjumi,
• Sallon me Kuzhinë dhe Trapezari,
• Banjo,
• Ballkon,

Çmimi 250€ muaji.

Nr. kontaktues Tel, +38345/888-488, 043/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »