SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat&Lokalet ne Qender te Qytetit)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
ID e produktit :
197816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat&Lokalet ne Qender te Qytetit ne Rr.12 Qershori.

Banesat jane ne Kate te ndryshme dhe me m2 te ndryshme duke filluar nga:

80 m2 -103 m2 etj..

Lokalet jane me m2 te ndryshme mundemi me ba ndarje 20 m2 etj dhe mundemi ta shesim komplet 120 m2 etj...

Banesat&Lokalet nuk jane te Gatshme per Pune perfundojn ne Vitin 2019.

Banest&Lokalet kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni  Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »