SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 61m2 me qira në lagjen e Muhaxherëve
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
197839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 61m2 me qira në lagjen e Muhaxherëve
Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, afër ndërtesës Kulla e Muhaxherëve, është e mobiluar dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
1 Dhomë gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 Ballkon;

ID: T00247

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »