SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitje: Vile
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6
Madhësia :
326 m²
Viti i ndërtimit :
2002
Ekstra :
Kondicioner, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
197842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vila dykateshe prane plazhit te Shengjinit e mobiluar dhe me cmim te arsyeshem, me hipoteke dhe me te gjitha letrat e duhura.
Nr.Kontaktit: 0684945504
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »