SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 300m2 me qira në Qendër
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
197847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 300m2 me qira në Qendër
Zyra gjendet në Qendër, mbrapa Sllovenia Sport-it dhe ka gjithsej 2 kate, ku përfshihet:
- Kati -1, i cili ka 1 sallë të madhe, 3 dhoma pune dhe 1 banjo
- Kati përdhesë, ka 1 Sallë të madhe, 3 dhoma pune, 1 Banjo, 1 WC, Kuzhinë, 1 Depo, 1 Terasë

ID: T30091

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »