SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyrja me qira ne Qender te Prishtines
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
197856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyrja me qira , gjindet ne katin e I te baneses ne rrugen Luan Haradinaj me saktesisht perballe Stacionit Policor (qender). Zyrja posedon:

-2 njesi (ndarje),
-banjo,
-koridor,
-ballkon,
-nxemje qendrore.

Per me shume informata gjeni te bashkangjitur fotografite.

Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri URBAN

tel: +377 45 912 7241
email: urban.prishtina@gmail.com
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »