SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 530m2 me qira te Mati 1 - Rruga C.
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '19
Madhësia :
530 m²
ID e produktit :
197858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet te Mati 1 në “Rrugën C” me qasje direkt në rrugën kryesore.
Lokali është i ndarë në 2 kate, kati përdhesë dhe kati 1-rë ku posedon dy Hapsira të Mëdha Pune (me mundësi të ndarjes sipas kërkesës) dhe 2 WC.
Lokali ka një investim shumë cilësorë dhe është i pashfrytëzuar më parë.
Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Ordinancë, Call Center, Zyre, Market etj.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »