SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 100m2 me qira në Lakrishtë.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
197861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Lakrishtë te objektet e Tregtisë.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka 1 Hapsirë të Madhe Pune dhe 1 WC.
Lokali ka një pozicion shumë të mirë me pamje në dy anë, ka dy hymje dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Call Center, Ordinancë, Zyre etj. Lokali është i pashfrytëzuar më parë.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »