SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomëshe 109m2 kati 7 FushëKosovë
Çmimi :
€42,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
109 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Shkollës Mihail Grameno), me sipërfaqe 109m2 kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor.Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, ka 2 ashënsora.Parakontranta bëhet të Noteri, banesa përfundon në fund të vitit 2018

Ndërtim i ri.
Çmimi: 42.500€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »