SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes te lagjia e spitalit afer eulex
Çmimi :
€104,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
131 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa te lagjja e spitalit
Madhësia :131m2 Neto
Mobilimi : PO
Dhoma gjumi :3
Ballkona: 2
Banjo: 2
Kuzhine e madhe : 1
Kuzhine/shpajz i vogel per Fergim: 1
Ekstra :Pllakar I montuar ne korridor, Nxemje qendrore dhe rezervar 1000l uji me hidrofor.

Përshkrimi :

Banesa gjendet te lagjja e spitalit mbrapa QKU ne katin e 8
Banesa ka siperfaqe prej 131m2 Neto.
Ka kete renditje: 1 dhome dite me qasje ne ballkon I rrethuar me xhama, 2 kuzhina, 3 dhoma gjumi me qasje ne ballkon te perbashket i rrethuar me xhama, 2 banjo, nxemje qendrore, 1000L rezervar uji dhe hidrofor.
Te jashtme – dritaret e jashtme dhe dritaret e balkonave jane renovim I ri.
Te brendshme – nxemje qendrore, 1000L rezervar uji ,dyer të brendshme druri, dysheme me parket ne dhoma dhe pllaka keramike ne kuzhina dhe banjo, internet dhe kabllo TV, kabinete druri në kuzhinë, etj.
Tipare të tjera përfshijnë furnizimin 24 orë me ujë, ashensor me kartele, Qarkullim te autobusave para baneses 7A dhe 6. I vendosur ne nje lagje me lokacion të përkryer me afersi disa minuteshe me qendren e qytetit dhe nje qetesi qe garanton pushim ne gjdo kohe.

Cmimi 900 eur/m2 me mobilje

800 eur/m2 pa mobilje.

Kontakt:
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ergyn
Prishtinë
045584719
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »