SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me 67m2 ne Fushe Kosovë
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
197874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 67m2 ne Fushe Kosovë

Banesa ka hapesire 67m2 , gjendet ne katin e 4 , te ndertuar nga Tregtia.
Banesa ka ndriçim natyral te mjaftueshem, me pamje nga oborri i gjere, ku gjendet qerdhja dhe objektet tjera jane ne nje largesi te mjaftueshme.
Banesa ka dokumentacion te kompletuar.

Banesa ka kete renditje:
Dhome dite
Kuzhine
Trepezari
Dy dhoma te fjetjes,
Ballkon
Banjo,
Depo.

Dhoma e dites eshte e ndare nga kuzhina me nje mur dekorativ i cili lidhet me dekorimet me ndriqim LED te hapesires tjeter te sallonit qe formon nje hapesire te kendshme te qendrimit ditor.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elementet, frigorifer, shporet elektrik dhe enelarese.
Banesa ka investime shtese qe mundesojne shfrytezimin optimal te hapesires, si per shembull paradhomat ne koridor, depo, xhamat paloses ne ballkon qe mundesojne mbyllje dhe hapje te teresishme te ballkonit, rolete te montuara ne te gjitha dritaret.

çmimi:42.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »