SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepi afer ambasades amerikane
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
5
Madhësia :
540 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
197875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Arberi e shtrire ne nje hapsire prej 3.75Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 540m2 dhe eshte e ndare ne apartmane ku secili kat eshte nje apartman ne vete. Ka kete renditje: tre dhoma dite, tre kuzhina, gjashte dhoma gjumi, pese banjo, shpajz, podrum dhe garazhe, nxemje qendrore me rezervar prej 3.000l 7AC, 2.000l rezervar uji dhe hidrofor.
Te jashtme – dyer automatike per garazhe, dritat e jashtme, izolim termik, etj.
Te brendshme – nxemje qendrore, dyer të brendshme druri, dysheme me parket ne dhoma dhe pllaka keramike ne kuzhina dhe banjo, internet dhe kabllo TV, kabinete druri në kuzhinë, etj.
Tipare të tjera përfshijnë furnizimin 24 orë me ujë, e vendosur ne nje lagje me lokacion të përkryer me afersi disa minuteshe me qendren e qytetit dhe nje qetesi qe garanton pushim ne çdo kohe dite – intimitet të plotë në rrugë, parkingjet prane shtëpisë deri në 3 automjete (duke mos llogaritur garazhen).
Informata rreth publikuesit
ergyn
Prishtinë
045584719
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »