SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomëshe 95m2 kati 4 Arberi-Dragodan
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberi-Dragodan (përball Hotel Adria, ndërtim i Art Grup), me sipërfaqe 95m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor.Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, ka ashënsor. Parakontranta bëhet të Noteri, banesa është e gatshme për banim. Marrim kompenzim ne vler deri 30.000€.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 85.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »