SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa ne Bregun e diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesen ne Prishtine ne Breg te Diellit, mbi Restaurant GIZ. Eshte lagje shume e qete dhe e qasshme leht me te gjitha pjeset e qytetit, afer shkollen Ismail Qemali, ka ngrohje qendrore. E mobiluar.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhine, trapezari-paradhome,
- Dy dhoma gjumi,
- Dy banjo,
- Dy terasa dhe nje shpajz.

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »