SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 84 ari ne shitje ne Qagllavice !DELTA
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
ID e produktit :
197899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 84 ari toke ne shitje ne "Qagllavice"
Trualli ndodhet ne pozite te favorshme dhe e pershtatshme per ndertimin e nje objekti afarist me prespektive, ndodhet rreth 100m larg autostrades, ka infrastrukturen e gatshme te nevojshme
Shitet ne total me siperfaqen momentale, ka gjersi me rreth 23m ndersa gjatsi rreth 400m, nuk shitet me ndarje
Lokacioni ofrone prespektive te mire zhvillimi, posedon dokumentacion te rregullt per perkthim
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »