SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tri (3)SHTËPI NË SHITJE- SHTËPI KOMODE SHUMË ATRAKTIVE ME LOKALE AFARISTE:
Çmimi :
€461,276.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
600 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
197906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia 1 dhe 2:Shtëpia(P+2) posedon truall, lokale afariste Truall 685 m2,Lokale 145 m2 dhe shtëpi me sipërfaqe 460 m2 e ndare ne mënyre simetrike ne 2 shtëpi, ka 2 kuzhina, 4 banjo, 10 dhoma, hapësirën nen kulm dhe 2 banjo ne pjesën e lokaleve . Pjesa ballore e truallit është hapësirë deri 18 m' dhe ne thellësi hapësirë e lire e truallit deri te lokalet(përdhese) 13 m'. Lokalet janë burim i gjenerimit te hyrave vetëm nga qiraja fitimi është prej 250-500 Euro ne muaj. Si dhe e përshtatshme për shume veprimtari te biznesit. Shtëpia është e mobiluar dhe e gatshme për banim si dhe posedon Leje ndërtimore.
Shtëpia posedon 3: • 4.27 ari oborr dhe ka burim uji me thellësi prej 12 m (bunar te hapur 2009), garazh dhe kasolle për dru. • Leje ndërtimorë • Ka sipërfaqe 110 m2 , 3 dhoma, 1 kuzhine, 1 korridor,1 banjo dhe 1 paradhome • është e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Zona është e urbanizuar me të gjithë infrastrukturën: kanalizimi, ujësjellës, furnizimi me energji elektrike shërbimet e marrjes se mbeturinave , internet dhe shërbimet e telekomunikacionit. • Lokacioni është shumë i përshtateshe për një jetesë relaksuese me fqinjësi shumë të mirë dhe të qetë , afër gjendet shkolla fillore, xhamia, dyqanet, pompa e derivateve, etj • Ka qasje direkt në magjistralen Mitrovicë –Prishtinë , larg saj dhe ka qasje te shpejt ne magjistralen e zgjeruar Mitrovicë-Prishtinë • Kjo zonë është në planifikimet hapësinore komunale ku planifikohet ndërtimi i shtegut për këmbësor dhe biçikleta pran magjistrales, si dhe mund te quhet si zonë biznesi(për ndërmarrje te vogla dhe te mesme)
Vlerësimi i pronës është bëre nga Vlerësues profesional ne Raport te detajuar vlerësimi Çmimi : 461,276.50 €,
Pronaret:Isa Rasim Pllana(+358407524231), Bekim Rasim Pllana(++358407587533) Ilir Rasim Pllana Adresa: Rr. “Abedin Ferizi” ,Vushtrri 42000 Numri kontaktuese: +38344 174 873
Vizita e shtëpisë mund të bëhet gjatë vikendeve me përcaktim të terminit kohorë për vizitë.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »