SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 125m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€139,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
197912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 125m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit
Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, , tek stacioni i fundit I autobusit 4 (përballë banesave të bardha) në kompleksin ILIRIA BUILDING dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
3 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 WC;
1 Depo;
2 Ballkona;
1 Garazhë (e përfshirë në çmim)’

ID: T10253

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »