SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Tophane
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
197915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen Tophane, eshte komplet e mobiluar dhe me parking.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Një dhome gjumi
- Banjo, koridor

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »