SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushe Kosove, ndertim I ri.


Ofrohet për shitje, banesë 97.6 m², në katin 5 (peste) e cila ndahet në: Nje sallon me kuzhinë, 2 (dy) dhomë gjumi, banjo, korridor, dhe ballkon,
Banesa eshte e re dhe e mobiluar.


Banesa gjindet në qendër të Fushë Kosovës, më konkretisht afer rrugës "Dardania" .

Objekti ka një pozicion shumë të mirë, ku ka afër shkollën "Mihal Grameno", dyqanin "Viva Fresh Store", dyqanin "AZ TECH", gjithashtu ka afer shume restaurant dhe lokale te ndryshme.

Banesa ka fletë poseduese dhe perkthimi behet menihere.
__


Cmimi: 490 euro /m2, i negociushem
__

Për më shumë informata:
 044 581 257
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »