SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Nic Holding
Çmimi :
€197,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
197923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Nic Holding

Trualli 329m2, ndersa Shtepia posedon 202m2,
ndersa i eshte shtuar dhe nje kat/nenkulm.

çmimi:197.000.00 Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »