SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qera në Tophane mbrapa kafeve te vogla.
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera në Tophane mbrapa kafeve te vogla.

Banesa posedon:
*Sallon me kuzhinë
*2 Dhoma Gjumi
*Banjo
*Ballkon

Banesa është në gjendje shumë të mirë dhe gjendet ne katin e parë.
Informata rreth publikuesit
Flutra
Prishtinë
049444249
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »