SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Shitje ne Breg te Diellit te Xhambazt
Çmimi :
€54,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën me (ndërtim i vjetër) në Breg të Diellit të Xhambazët, përkatësisht afër bustit të Enver Malokut, dhe ka pamje në rrugën kryesore.
Banesa është në katin e katërt. Është e lidhur me ngrohjen qendrore të qytetit Termokos dhe e shtruar në parket, Lift nuk ka.

Banesa është me dokumentacion tërësisht në rregull dhe të kompletuar, me një fjalë e ka tapinë (fletën poseduese), nuk ka asnjë borxh, dhe nuk ka asnjë telashe pronësore.

Banesa ka këtë renditje:

- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Dy ballkona, (njeri 10 m i gjatë)

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »