SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtëpie me Qira në Velani e mobiluar 120 €
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
197935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtëpia me Qira në Velani, kati i parë dhe posedon:
-Dhome gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine
-Banjo,koridor,ballkon.
Komplet e mobiluar.

Çmimi : 120 € /muaj

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »