SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qira ne qender te Prishtines
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
197936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne qender te Prishtines. Banesa gjithashtu posedon ashensorin.
Lokacioni: Kompleksi BENI DONA 2, Lakrishte
Banesa ka 40m2 dhe posedon kete renditje:

- Dhome gjumi
- Kuzhine
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »