SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B533
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
111 m²
ID e produktit :
197938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberi ne afersi te Mini-max e ndertuar na Berisha Group ne katin e V. Banesa ka siperfaqe prej 111m2 dhe terasa 28m2. Banesa eshte ndertim e siper, perfundon ne muajin mars 2019.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »