SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ipet me Qira Banesa ne Ulpian te Simfonia
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në Lagjën Ulpiana. Banesa ka 56 m2 kati i 3. E posa renovuar dhe e mobiluar e gatshme për banim, ëshë me nxemje qendrore.preferohet per familjar.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo, koridor dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »