SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qira ne dardani
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
197945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qira ne Dardani afer shkolles fillore Dardania .
leshohet per familjar, studenta apo nderkombtar
banesa leshohet per kohe te shkurte dhe te gjate.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhine
- 1 dhome gjumi
- Banjo dhe koridor
- Si dhe ballkon

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »