SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa me 85.28m2 në Fushë Kosovë afër shkollës Mihail Grameno Kati II-të.
Çmimi :
€51,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
197946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa me 85.28m2 në Fushë Kosovë afër shkollës Mihail Grameno Kati II-të.
Banesa është e mobiluar dhe shitet me mobilje

RENDITJA:
1. QENDRIM DITOR
2. KUZHINE
3. DHOME GJUMI 1
4. DHOME GJUMI 2
5. BANJO
6. KORIDOR
7. BALLKON

Cmimi sipas marrëveshjes

Të nderuar, ju lutemi që për informata më të hollësishme lidhur me banesat të na kontaktoni në inbox ose në
tel:✆
+38345815511
+38349444249
e-mail: realestatedominoagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Flutra
Prishtinë
049444249
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »