SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten lokalet tek rruga B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
197957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten lokalet tek rruga B

Lokalet me sipërfaqe 45 m2 dhe 45.50m2 (vazhdimësi të rrugës B) në pozicionin perballë Farmedit,përkrah banesave të Royalit.

Të nderuar, ju lutemi që për informata më të hollësishme lidhur me banesat të na kontaktoni në inbox ose në
tel:✆
+38345815511
+38349444249
e-mail: realestatedominoagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Flutra
Prishtinë
049444249
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »