SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me çmim shumë të volitshem
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
ID e produktit :
197959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me 97.12 m² , gjendet në katin e V-të.
Posedon : 1 sallon me hapsirë për kuzhinë, 3 dhoma gjumi dy prej të cilave kanë dalje në ballkon, banjo, wc, një shpajz.
Dyshemeja është prej llaminatit, dritare prej plastikës dhe dyer druri.
Çmimi është 43.000 euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »