SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 500m2 në 11 Ari Truall në shitje në Veternik.
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia ka 500m2 dhe ndodhet në 11 Ari truall. Shtëpia gjendet në Veternik afër BAU Market.
Shtëpia gjendet në një lokacion shumë të mirë me qasje në rrugën kryesore afër BAU Market si dhe në rrugën dytësore të lagjes. Përveq pozitës shumë të mirë për shtëpi banimi është ideale edhe për afarizëm.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »