SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE GJILAN (KODI ; 602/18)
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne gjilan (te banesat e Xhaxhit).
Banesa eshte ne katin e 8-te , dhe ka 84 m2.
Banesa ka kete renditje ;
Sallon-kuzhine , 2 dhoma te gjumit , 1 banjo , 1 ballkon dhe shpajz.
Eshte e shtruar me parket, e mobiluar ne detaje.
(Nuk ka flete poseduese , procedura kryhet permes avokatit).


Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »