SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin në shitje në Sofali afër Parkut Gërmia me 4 ari truall dhe 210m2 shtëpia
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
210 m²
ID e produktit :
197966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin në shitje në Sofali afër Parkut Gërmia me 4 ari truall dhe 210m2 shtëpia
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe e kompletuar me infrastruktur me ngrohje qendrore

Shtëpia posedon:
*Dy Kate
*Sallon
*Kuzhinë
*Katër dhoma
*Dy Banjo
*Dy Ballkone
*Një garazh me derë automatike

Dokumentacioni i shtëpis është në rregull me leje ndertimi dhe perkthimi behet mbrenda dites

Cmimi 180.000 euro
Code 20131
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »