SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë Pent House 139m2 në shtije në Dragodan - Arbëri.
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
139 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
197969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa Pent House 139m2 gjendet në Dragodan përballë ambasadës Amerikane apo afër Minimax.
Objekti është ndërtim i kompanisë Berisha Group e cila ka një arkitekturë moderne dhe kualitet të lartë ndërtimi. Banesa ka 111m2 banim dhe 28m2 terasë.
Objekti pritet të përfundojë në Mars të vitit 2019.
Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 2 Terasa

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »