SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
€97,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
ID e produktit :
197975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dy kateshe me 4 dhoma gjumi dhe dy banjo. Posedon 4 ari oborr.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
044350081
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »