SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 88m² për qira në lagjen Mati 1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
88m² • Dhomë dite me Kuzhinë • Dy dhoma gjumi • Banjo • Terasë

Banesa ndodhet në lagjen Mati 1, në një objekt afarist-banesorë në rrugën Mbreti Genc (afër SUPER VIVA).

Është në katin e tretë (3) të banimit. Hapësira prej 88m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar, dhe terasë.

Lokacioni: goo.gl/maps/JVDnYMbXhhG2 

Çmimi: 350€

Kontakti: +386 49 705 904

primmogroup@gmail.com


web.facebook.com/primmogroup 


goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 


#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qira #mati #lagjaspitalit #superviva #muharremfejza
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »