SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 89m² për shitje në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€89,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
89m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo • Terasë

Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, në një objekt afarist-banesorë në rrugën Gazmend Zajmi.

Është në katin e shtatë (7) të banimit, me orientim drejtë Perëndimit.
Hapësira prej 89m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar, dhe terasë.

Lokacioni: goo.gl/maps/Stwo7nxqDWG2 

Çmimi: 89,000€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa #shitje #bregudiellit #rrugaB #meridianexpress
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »